• judo-leotar-(1)-heder1
  • judo-leotar-(3)-heder2
  • judo-leotar-(4)-heder3
  • judo-leotar-(5)-heder4

Vijesti

XIII Međunarodni džudo kup "Trebinje 2016"-VI Memorijal "Miloš Mrdić"

Memorijal_2016

Uspjeh Mitra Mrdića na Evropskom kupu "Srbija Open 2013"

Mitar Mrdić, član Džudo kluba „Leotar“ osvojio je srebrnu medalju na Evropskom kupu za seniore održanom proteklog vikenda u Beogradu. Mrdić se revanširao Rumunu Papu, za oteti meč i zlatnu medalju na Balkanskom prvenstvu, pobjedivši ga u prvom kolu, a onda su padali redom i Mirković (Srbija), Karpati (Mađarska), te Szocs (Rumunija).

 

MITAR

MITAR1

U finalnom meču Mitar je pretrpio poraz od Francuza Clergeta.

Treba napomenuti činjenicu da je pred samu finalnu borbu Mrdić obnovio staru povredu lakta, tako da se u finalnoj borbi za zlato borio povrijeđen.

MITAR2

MITAR3

Na Evropskom kupu učestvovalo je oko 250 takmičara iz 22 zemlje starog kontinenta.

Uspjeh džudistkinje Leotara na Evropskom kupu u Češkoj 2013.

Aleksandra Samardžić, članica džudo kluba ,,Leotar“ nastupila je na Evropskom kupu za kadete u Teplicama(Češka) od 20.-21. Aprila  2013. i osvojila u jakoj konkurenciji treće mjesto i bodove za evropsku rang listu.Na ovom kupu učestvovalo je 714 takmičara iz 33 evropske zemlje.Aleksandra je u 1.kolu pobijedila slovenku( Istenič) iponom, u drugom takođe iponom poljakinju (Tymann) da bi u trećem kolu bila zaustavljena od šampionke u toj kategoriji njemice (Scoccimaro), u prvoj repasažnoj borbi iponom je savladala čehinju (Matejčkovu), u drugoj takođe iponom holanđanku (Walhout), a u borbi za treće mjesto iponom je pobijedila njemicu (Hoelterhoff).Inače ova medalja dobija još više na značaju jer je ovo prvo Aleksandrino takmičenje u većoj kategoriji tj. -70kg i da njena forma i rezultati tek treba da se vide na predstojećim turnirima.

IZVJEŠTAJ SA EVROPSKOG KUPA ZA KADETE/KADETKINJE,RUMUNIJA 2013.

IZVJEŠTAJ SA EVROPSKOG KUPA ZA KADETE/KADETKINJE,RUMUNIJA 2013.

 

Na Evropskom kupu za kadete i kadetkinje koje je održano u gradu Pitesti - Rumunija, 27-28.04.2013. godine, džudistkinja „Leotara“ Aleksandra Samardžić osvojila je treće mjesto u kategoriji do 70 kg. U prvom kolu pobijedila je Zaharia Elizu iz Moldavije, u sledecoj borbi je pobijedila Tintor Saru iz Srbije, da bi u trećem kolu izgubila od Schmidt Aine iz Brazila. U repasažu je pobijedila Souza Lais iz Brazila i tako došla do bronzane medalje. Na Kupu je učestvovalo 375 takmičara.

ИЗВЈЕШТАЈ СА ЏУДО ТУРНИРА „ВИНКО ШАМАРЛИЋ“ – САРАЈЕВО 2013.

ИЗВЈЕШТАЈ СА ЏУДО ТУРНИРА „ВИНКО ШАМАРЛИЋ“ – САРАЈЕВО 2013.

-освојене медаље-

Сребрене  медаље :

  1. Вучуревић Божидар  -42 кг мл.полетарац
  2. Чихорић Сања  -48 кг ст.пионирка

 

Бронзане медаље :

  1. Милић Лазар   -34 кг мл.пионир
  2. Спаић Срђан  -46 кг мл.пионир
  3. Зотовић Дарко   -46 кг мл.полетарац

 

 

Џуто турнир „Винко Шамарлић“ одржан је 27.04.2013. године (субота) у Сарајеву У организацији ЏК „Жељезничар“. Учествовало је 580 такмичара из 36 клубова, из БиХ, Србије, Црне Горе. Џудисти „Леотара“ освојили су 5 медаља.

ИЗВЈЕШТАЈ СА ЏУДО ТУРНИРА I МЕЂУНАРОДНИ „ЏУДО КУП ПРИЈЕДОРА 2013“ - ПРИЈЕДОР

ИЗВЈЕШТАЈ СА ЏУДО ТУРНИРА  I МЕЂУНАРОДНИ „ЏУДО КУП ПРИЈЕДОРА 2013“ - ПРИЈЕДОР

-освојене медаље-

Златне медаље :

  1. Вучуревић Божидар  -46 кг мл.пионир
  2. Зотовић Дарко   -46 кг мл.полетарац
  3. Зотовић Дарко   -46 кг полетарац
  4. Чихорић Сања   -48 кг ст.пионирка
  5. Чихорић Сања   -48 кг кадеткиња
  6. Нинић Огњен  -60 кг кадет

Сребрене  медаље :

  1. Милић Лазар   -34 кг мл.пионир
  2. Спаић Срђан   -46 кг мл.пионир

 

Бронзане медаље :

  1. Гуровић Немања  -27 кг мл.пионир
  2. Бјелица Милош  -50 ст.пионир
  3. Капор Никола   -66 кг кадет
  4. Селимовић Златко   -73 кг ст.пионир
  5. Комленовић Стефан   -73 кг ст.пионир
  6. Милићевић Виолета -57 кг ст.пионирка

 

I Међународни „Џудо куп Приједор 2013“ одржан је 28.04.201. године (недеља) у Приједору, у организацији ЏК „Приједор“. Џудисти „Леотара“ освојили су 14 медаља, у конкуренцији 25 клубова са преко 350 такмичара.

ИЗВЈЕШТАЈ СА ЏУДО ТУРНИРА I МЕЂУНАРОДНИ „ЏУДО КУП ПРИЈЕДОРА 2013“ - ПРИЈЕДОР

ИЗВЈЕШТАЈ СА ЏУДО ТУРНИРА  I МЕЂУНАРОДНИ „ЏУДО КУП ПРИЈЕДОРА 2013“ - ПРИЈЕДОР

-освојене медаље-

Златне медаље :

  1. Вучуревић Божидар  -46 кг мл.пионир
  2. Зотовић Дарко   -46 кг мл.полетарац
  3. Зотовић Дарко   -46 кг полетарац
  4. Чихорић Сања   -48 кг ст.пионирка
  5. Чихорић Сања   -48 кг кадеткиња
  6. Нинић Огњен  -60 кг кадет

Сребрене  медаље :

  1. Милић Лазар   -34 кг мл.пионир
  2. Спаић Срђан   -46 кг мл.пионир

 

Бронзане медаље :

  1. Гуровић Немања  -27 кг мл.пионир
  2. Бјелица Милош  -50 ст.пионир
  3. Капор Никола   -66 кг кадет
  4. Селимовић Златко   -73 кг ст.пионир
  5. Комленовић Стефан   -73 кг ст.пионир
  6. Милићевић Виолета -57 кг ст.пионирка

 

I Међународни „Џудо куп Приједор 2013“ одржан је 28.04.201. године (недеља) у Приједору, у организацији ЏК „Приједор“. Џудисти „Леотара“ освојили су 14 медаља, у конкуренцији 25 клубова са преко 350 такмичара.

ИЗВЈЕШТАЈ СА ПРВЕНСТВА БОСНЕ и ХЕРЦЕГОВИНЕ ЗА МЛАЂЕ ПИОНИРЕ/ПИОНИРКЕ И КАДЕТЕ /КАДЕТКИЊЕ ЛУКАВАЦ 2013.

ИЗВЈЕШТАЈ СА ПРВЕНСТВА БОСНЕ и ХЕРЦЕГОВИНЕ ЗА

МЛАЂЕ ПИОНИРЕ/ПИОНИРКЕ И КАДЕТЕ /КАДЕТКИЊЕ ЛУКАВАЦ 2013.

-освојене медаље-

 

Златне медаље :

  1. Мрдић Благота   -34 кг мл.пионир
  2. Вучуревић Божидар   -42 кг мл.пионир
  3. Видачић Вук   -90 кг кадет
  4. Самарџић Александра  -70 кг кадеткиња

 

Сребрене медаље :

  1. Мишковић Никола   -73 кг кадет

 

Бронзане медаље :

  1. Спаић Срђан   -46 кг мл.пионир
  2. Пејановић Ана   -44 кг мл.пионирка
  3. Шупић Сања   +60 кг  мл.пионирка
  4. Асановић Маја   +60 кг мл.пионирка

 

 

На Првенству Босне и Херцеговине за млађе пионире/пионирке и кадете/кадеткиње, које је одржано 14.04.2013. године (недеља) у Лукавцу. Учествовало је 350 такмичара из 48 клубова из БиХ. Џудисти “Леотара“ оставрили су изванредан успјех.

ИЗВЈЕШТАЈ СА ПРВЕНСТВА РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ ЗА СТАРИЈЕ ПИОНИРЕ/ПИОНИРКЕ И ЈУНИОРЕ/ЈУНИОРКЕ, .2013. – ТРЕБИЊЕ

ИЗВЈЕШТАЈ СА ПРВЕНСТВА РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ ЗА СТАРИЈЕ ПИОНИРЕ/ПИОНИРКЕ И ЈУНИОРЕ/ЈУНИОРКЕ ТРЕБИЊЕ 2013.

 

ПРВЕНСТВО РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ ЗА СТАРИЈЕ ПИОНИРЕ И ПИОНИРКЕ

ТРЕБИЊЕ, 20.04.2013.

СТ. ПОНИРИ

КЛУБ

СТ.ПИОНИРКЕ

КЛУБ

-34

-32

1.

1.

2.

2.

3.

3.

3.

3.

-38

-36

1.

МИХИЋ НЕВЕН

СЛАВИЈА

1.

БРБОРИЋ НИКОЛИЈА

ЛЕОТАР

2.

ПЛАВШИЋ МОМЧИЛО

ЛАКТАШИ

2.

3.

ГЛУХОВИЋ ЛУКА

РОМАНИЈА

3.

3.

3.

-42

-40

1.

НИНИЋ УРОШ

ЛЕОТАР

1.

ГОРДИЋ МАРИЈА

ЛЕОТАР

2.

ВУКМАНОВИЋ ЛУКА

ЛАКТАШИ

2.

3.

ДЕСПОТОВИЋ АЛЕКСА

ПАНТЕР

3.

3.

ЖИВКОВИЋ ДЕЈАН

СОКО М

3.

-46

-44

1.

ДИВЉАН ВУК

ФАМОС

1.

МАРКОВИЋ ТЕОДОРА

ФАМОС

2.

СИМАНИЋ КРИСТИЈАН

ФАМОС

2.

КОВАЧЕВИЋ КРИСТИНА

ЛАКТАШИ

3.

ЈАСЛАР ДЕЈАН

АТОС

3.

КРЕШТАЛИЦА МИЛИЦА

СЛАВИЈА

3.

МИЛОСАВАЦ ЈУЛИЈАН

РАДЕ ЛИЧИНА

3.

КУПРЕШАК НИКОЛИНА

ПОЛИЦАЈАЦ

-50

-48

1.

ЕЛЕЗ ВУК

ФАМОС

1.

ЧУПИЋ ОЉА

МЛАДОСТ

2.

БЈЕЛИЦА МИЛОШ

ЛЕОТАР

2.

ШОРМАЗ ВАЊА

ЛАКТАШИ

3.

АВРАМОВИЋ ОГЊЕН

БЕРКОВИЋИ

3.

МИЛУТИНОВИЋ МАЈА

ФАМОС

3.

СТАНИВУКОВИЋ ЈОВАН

ПОЛИЦАЈАЦ

3.

ЧИХОРИЋ САЊА

ЛЕОТАР

-55

-52

1.

ГОВЕДАРИЦА ЂОРЂЕ

ФАМОС

1.

САМАРЏИЋ АНЂЕЛА

БЕРКОВИЋИ

2.

ЕЛЕЗ СТЕФАН

ФАМОС

2.

АЋИМОВИЋ АНДРЕА

РАДЕ ЛИЧИНА

3.

ПРЖУЉ ДАВИД

СЛАВИЈА

3.

ГАВРАНИЋ АНЂЕЛА

КОЗАРА-ЖЕЉЕЗН

3.

ЈАРЕДИЋ МИЉАН

ВИШЕГРАД

3.

ПОПОВИЋ МАРИЈА

СОКО М

-60

-57

1.

КОКЕЗА БРАНИСЛАВ

АТОС

1.

БОЖОВИЋ ТЕОДОРА

СРПСКИ СОКО

2.

КАРАЛИЋ БОШКО

РАДЕ ЛИЧИНА

2.

ВАРОШИЋ СЕЛЕНА

МЛАДОСТ

3.

ЗЕЧЕВИЋ СТЕФАН

СОКОЛАЦ

3.

ЦВИЈИЋ ЈЕЛЕНА

МЛАДОСТ

3.

ПАНДУРЕВИЋ ОГЊЕН

СЛАВИЈА

3.

ЛУБУРА МАГДАЛЕНА

ФАМОС

-66

-63

1.

КОЛОВИЋ МИЛОШ

ПАНТЕР

1.

2.

ПЛАНИЋ МАРКО

РАЈКО КУШИЋ

2.

3.

КОВАЧЕВИЋ ВЛАДАН

ВИШЕГРАД

3.

3.

ПЕРИЋ АЉОША

ЗВИЈЕЗДА

3.

-73

+63

1.

ТОШИЋ МИРКО

СРПСКИ СОКО

1.

ПЕРУШИНОВИЋ ТАМАРА

СРПСКИ СОКО

2.

МАЛИНОВИЋ СРЕТЕН

СОКО М

2.

3.

СЕЛИМОВИЋ ЗЛАТКО

ЛЕОТАР

3.

3.

КОМЛЕНОВИЋ СТЕФАН

ЛЕОТАР

3.

+73

1.

ВУЈИЧИЋ ВАСИЛИЈЕ

СРПСКИ СОКО

2.

ГАЋЕША СЕРГЕЈ

ПРИЈЕДОР

3.

ГУДЕЉ ВАСИЛИЈЕ

ЛЕОТАР

3.

ВОЈИНОВИЋ НИКОЛА

ВИШЕГРАД









НАЈБОЉЕ ЕКИПЕ:

  1. ЏК „ФАМОС“  22;      2. ЏК „ЛЕОТАР“   18;      3. ЏК „СРПСКИ СОКО“    12;

4.   ЏК „МЛАДОСТ“  11;  5. ЏК „СЛАВИЈА“ и ЏК „ЛАКТАШИ“    8;

 

ПРВЕНСТВО РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ ЗА ЈУНИОРЕ И ЈУНИОРКЕ

ТРЕБИЊЕ, 20.04.2013.

ЈУНИОРИ

КЛУБ

ЈУНИОРКЕ

КЛУБ

-55 КГ

-44 КГ

1.

ВЕСЕЛИНОВИЋ РАДОШ

ФАМОС

1.

МИХИЋ МИЛЕНА

СЛАВИЈА

2

САВИЋ САША

ПОЛИЦАЈАЦ

2.

3.

3.

3.

3.

-60

-48 КГ

1.

ЗУРОВАЦ АНДРЕЈ

СЛАВИЈА

1.

ЗУРОВАЦ МИА

СЛАВИЈА

2.

КУЛИНА ОГЊЕН

ФАМОС

2.

ТРКУЉА САШКА

ПОЛИЦАЈАЦ

3.

ТОШОВИЋ ОГЊЕН

ВИШЕГРАД

3.

ЕЛЕЗ ИВАНА

ФАМОС

3.

ТАНОВИЋ МАРКО

ВИШЕГРАД

3.

БОЖИЋ ДАНКА

РАДЕ ЛИЧИНА

-66

-52

1.

МИКАВИЦА НИКОЛА

СЛАВИЈА

1.

РАМИЋ АЊА

ЛЕОТАР

2.

МИЛИЋ СТЕФАН

ЛЕОТАР

2.

МИЛИЋ ЈОВАНА

ФАМОС

3.

ПАЈИЋ БОЈАН

СЛАВИЈА

3.

ДАНИЛОВИЋ ДИЈАНА

МЛАДОСТ

3.

ПОПИЋ ЂОРЂЕ

СРПСКИ СОКО

3.

СКАКАВАЦ АНЂЕЛА

ФАМОС

-73

-57

1.

МИШКОВИЋ НИКОЛА

ЛЕОТАР

1.

РОСУЉАШ МИЛИЦА

СРПСКИ СОКО

2.

ШОБОТ АЛЕКСАНДАР

ЛАКТАШИ

2.

ДАНИЛОВИЋ МИЛИЈАНА

МЛАДОСТ

3.

МИКАВИЦА БОЈАН

СЛАВИЈА

3.

БИБИЋ ДРАГИЦА

МЛАДОСТ

3.

ПРОЛИЋ ЈОВАН

АТОС

3.

КОВАЧЕВИЋ СНЕЖАНА

РАЈКО КУШИЋ

-81

-63

1.

АРСЕНОВИЋ НЕМАЊА 

ПАНТЕР

1.

МАЛБАШИЋ ЗОРАНА

ЛАКТАШИ

2.

МИЋИЋ СТЕФАН

ПАНТЕР

2.

КУКИЋ ИВАНА

ЛАКТАШИ

3.

ЂУРОВИЋ МИЛОРАД

СОКОЛАЦ

3.

ТОПИЋ НЕВЕНА

ЛАКТАШИ

3.

ШКИЉЕВИЋ ЂОРЂЕ

ЛЕОТАР

3.

СЛАВНИЋ НИКОЛИНА

ЗВИЈЕЗДА

-90

-70

1.

МИЈАНОВИЋ МИЛОШ

ФАМОС

1.

РАДОЈА ДАНИЈЕЛА

ЗВИЈЕЗДА

2.

ВУКАЈЛОВИЋ МЛАДЕН

СРПСКИ СОКО

2.

АРАМБАШИЋ НЕВЕНА

ЗВИЈЕЗДА

3.

СТАНИЋ ИЛИЈА

БЕРКОВИЋИ

3.

МАРЧЕТИЋ ЉИЉАНА

КРАЈИНА

3.

ВИДАЧИЋ ВУК

ЛЕОТАР

3.

ПАНИЋ ДРАЖЕНКА

МЛАДОСТ

-100

-78

1.

ЂОРДА СЛОБОДАН

СОКОЛАЦ

1.

ВУКЕЉА ДАЈАНА

КОЗАРА-ЖЕЉ

2.

ЛАЗИЋ НИКОЛА

ПАНТЕР

2.

ТУТОРИЋ МИХАЕЛА

АТОС

3.

ШИПЧИЋ ВАСИЛИЈЕ

ВИШЕГРАД

3.

3.

3.

+100 

+78

1.

СРЕЋКОВИЋ НИКОЛА

ПАНТЕР

1.

АРНАУТОВИЋ ЈЕЛЕНА

РОМАНИЈА

2.

ПАЈИЋ ФИЛИП

СРПСКИ СОКО

2.

КУТИЋ МИЛАНА

КРАЈИНА

3

ШПАДИЋ ДУШКО

РАДЕ ЛИЧИНА

3.

КОЦИЋ МИЛАН

КРАЈИНА

3.

НАЈБОЉЕ ЕКИПЕ:

  1. ЏК „СЛАВИЈА“   18;    2. ЏК „ФАМОС“  14;   3. ЏК „ПАНТЕР“  12;

4.    ЏК „ЛЕОТАР“      11;    5. ЏК „СРПСКИ СОКО“  и ЏК „ЛАКТАШИ“   9 бодова


 

ИЗВЈЕШТАЈ СА ПРВЕНСТВА РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ ЗА МЛАЂЕ ПИОНИРЕ/ПИОНИРКЕ И КАДЕТЕ/КАДЕТКИЊЕ, 06.04.2013. – Лакташи

ИЗВЈЕШТАЈ СА ПРВЕНСТВА РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ ЗА МЛАЂЕ ПИОНИРЕ/ПИОНИРКЕ И КАДЕТЕ/КАДЕТКИЊЕ, 06.04.2013. – Лакташи

-освојене медаље-

 

Златне медаље :

  1. Вучуревић Божидар    -42 кг мл.пионир
  2. Спаић Срђан   -46 кг мл.пионир
  3. Видачић Вук   -90 кг  кадет
  4. Самарџић Александра   -70  кг кадеткиња

 

Сребрене медаље :

  1. Мрдић Благота   -34 кг мл.пионир
  2. Кокот Крсто   -66 кг кадет
  3. Асановић Маја   +57 кг мл.пионирка

 

Бронзане медаље :

  1. Милић Лазар   -34 кг мл.пионир
  2. Дервишевић Никола  -50 кг мл.пионир
  3. Нинић Огњен   -60 кг кадет
  4. Беловић Александар   -73 кг кадет
  5. Пејановић Ана   -44 кг мл.пионирка
  6. Шупић Сања  +57 кг мл.пионирка

 

Првенство Републике Српске за млађе пионире/пионирке и кадете/кадеткиње одржано је 06.04.2013. године у лакташима. На такмичењу је учествовало 350 такмичара из 26 клубова из РС.

ИЗВЈЕШТАЈ СА XI МЕЂУНАРОДНОГ ЏУДО ТУРНИРА“ЛАКТАШИ ОПЕН„ 23-24.03.2013.

ИЗВЈЕШТАЈ СА XI МЕЂУНАРОДНОГ ЏУДО

ТУРНИРА“ЛАКТАШИ ОПЕН„  23-24.03.2013.

-освојене медаље-

LAKTAI

LAKTAI1

LAKTAI2 

LAKTAI3

LAKTAI4

LAKTAI5

LAKTAI6

 

 

На такмичењу је учествовало двадесетак требињских џудиста, који су у веома јакој конкуренцији освојили 14 медаља. Такмичење је трајало два дана и ово је заједно са требињским турниром, два најбројнија такмичења у Републици Српској. Требињски џудисти су освојили следеће медаље :

 

Златне медаље :

  1. Вучуревић Божидар  -42 кг мл.пионир
  2. Нинић Огњен  -60 кг кадет
  3. Рамић Ања  -52 кг јуниорка
  4. Рамић Ања  -52 кг сениорка

 

Сребрене медаље :

  1. Елез Војислав  -34 кг мл.полетарац
  2. Мрдић Благота  -34 кг мл.пионир

 

Бронзане медаље :

  1. Гуровић Немања  -28 кг полетарац
  2. Милић Лазар   -34 кг полетарац
  3. Зотовић Дарко  -46 кг полетарац
  4. Нинић Урош   -42 кг мл.пионир
  5. Спаић Срђан  -46 кг мл.пионир
  6. Мрдић Благота  -34 кг ст.пионир
  7. Селимовић Златко -73 кг ст.пионир
  8. Нинић Огњен  -60 кг јуниор

 

Рамић Ања је проглашена за најбољу јуниорку, а Благота Мрдић за најпожртвованијег пионира. На турниру је учествовало преко 850 такмичара из БиХ, Србије, Црне Горе, Аустрије, Македоније, Румуније, Хрватске, Словеније.

ИЗВЈЕШТАЈ СА МЕМОРИЈАЛНОГ ТУРНИРА "МИЛОШ МРДИЋ"-ТРЕБИЊЕ 2013.

ИЗВЈЕШТАЈ СА МЕМОРИЈАЛА "МИЛОШ МРДИЋ"-ТРЕБИЊЕ 2013.

МЕМОРИЈАЛ „MИЛОШ МРДИЋ“ ЗА ПОЛЕТАРЦЕ И ПОЛЕТАРКЕ 

ТРЕБИЊЕ 17.03.2013.

 

IMG_4083

IMG_4108

IMG_4109

IMG_4120

IMG_4122

IMG_4137

IMG_4152

IMG_4201

IMG_4226

 

-22

ПОЛЕТАРЦИ

КЛУБ

-22

ПОЛЕТАРКЕ

КЛУБ

1.

ХАДНАН АЛИ

БОСНА

1

ХАНДЕН  ЗАХРО

БОСНА

2.

DANCIULESCU ANDREI

RUMUNIJA

2

ПРКАЧИН САРА

БОРСА

3.

ЂУРИЧИЋ УРОШ

ВИШЕГРАД

3

ХАНДЕН НАРИН

БОСНА

3.

ТАДИЋ ВУК

ИГАЛО

3

-25

-25

1.

ЂУРИЦА ЛАЗАР

БЕРКОВИЋИ

1.

БЈЕЛИЦА ЈЕЛЕНА

БЕРКОВИЋИ

2.

ВРХОВАЦ НИКОЛА

ФТМ

2.

КОЖЉАК ЏЕЈЛА

ВОГОШЋА

3.

ТИЊАК АДНАН

САРАЈЕВО

3.

МРДИЋ АНАСТАСИЈА

ЛЕОТАР

3.

БОДИРОГА ВИДАК

ЛЕОТАР

3

ЗАДРО МОНИКА

БОРСА

-28

-28

1.

САРИЋ САЊА

БОСНА

1

КУСИЋ СУЗАНА

СОКО М

2.

ЖДРАЛЕ ЛАЗАР

СЛАВИЈА

2

ТЕРЗИЋ САША

КАДОКАН

3.

ДЕЛИЋ МИЉАН

АКАДЕМИК

3

ХРКАЧ ВЛАТКА

БИКОВО

3.

СТРИКОВИЋ НИКОЛА

ЛЕОТАР

3

ИБРАХИМОВИЋ ЕМИРА

САРАЈЕВО

-31

-31

1.

ВИЦКОВИЋ ВУКО

ЦРНОГОРАЦ

1

РЕГОЈЕ АНЂЕЛА

ФАМОС

2.

ИВАНОВИЋ АНДРЕЈ

КОДАК

2

ХУСЕИНОВИЋ АМИНА

ТРАВНИК

3.

ЂЕКИЋ ВЕЛИША

КОДАК

3

ГАРДАШЕВИЋ КРИСТИНА

ИГАЛО

3.

ХАЈРО ДИНО

БОСНА

3

РОЗИЋ ЛАНА

БОРСА

-34

-34

1.

МАРКОВИЋ ЖИВОЈИН

КОДАК

1

ШУКАЛО МАРИЈА

БЕРКОВИЋИ

2.

ВУКМИРОВИЋ ФИЛИП

КОДАК

2

ВУЈОВИЋ АНА

АКАДЕМИК

3.

ЈАНКОВИЋ СТЕФАН

ЛЕОТАР

3

ЦАРЕВИЋ ЕМА

БИОКОВО

3.

МИЉАНИЋ ЛАЗАР

МИЛИЋИ

3

ШАКИЋ ИМАН

ТРАВНИК

-38

-38

1.

АБАЗОВИЋ АЛЕКСА

АКАДЕМИК

1

ВИЂЕН НИКА

ЖУПА ДУБР.

2.

ШИЉЕГОВИЋ ЛУКА

ФАМОС

2

МАТОВИЋ КАТАРИНА

АКАДЕМИК

3.

ЈОЗЕЉИЋ ДОМАГОЈ

БОРСА

3

НАЛЕТИЋ МАРИЈА

БОРСА

3.

ХАЏИЋ АХМЕД

ВОГОШЋА

3

-42

-42

1.

ВУЈЕВИЋ ВАСИЛИЈЕ

АКАДЕМИК

1

ЗАРИЋ МАГДАЛЕНА

ЛЕОТАР

2.

СТЕПАНОВИЋ МИЛОШ

ВИШЕГРАД

2

3.

ГАЉУФ МИХО

ЖУПА ДУБР.

3

3.

ЛУШАЦ ВЛАДИМИР

ЛЕОТАР

3

-46

-46

1.

КУРПЕЈОВИЋ ИЛХАН

КАДОКАН

1

ЗОВКО КАРЛА

БОРСА

2.

ЗОТОВИЋ ДАРКО

ЛЕОТАР

2

ТОВАРИШИЋ АНЂЕЛА

ЛЕОТАР

3.

КОВАЧ БАРТУЛ

БИОКОВО

3

3.

КУРТОВИЋ ЛЕО

БИОКОВО

3

-50

+46

1.

РУЊЕВАЦ ДУШАН

ЛЕОТАР

1.

РАДИЋ АНТОНИЈА

БИОКОВО

2.

РАТКОВИЋ ЛУКА

ЛЕОТАР

2..

ТОРЛИЋ АМИНА

ТРАВНИК

3.

3.

ВУЧИЋЕВИЋ ЛУЦИЈА

3.

3.

+50

1.

МИШКОВИЋ БОЖО

ЛЕОТАР

2.

ВУЈАДИНОВИЋ ВЛАДАН

КОГА

3.

ГРУБАЧ ЂУРО

ЛЕОТАР

3.

 

МЕМОРИЈАЛ „МИЛОШ МРДИЋ“ ЗА МЛ. ПИОНИРЕ И ПИОНИРКЕ

ТРЕБИЊЕ 17.03.2013. 

МЛ. ПОНИРИ

КЛУБ

МЛ.ПИОНИРКЕ

КЛУБ

-28

-28

1.

МОРАВАЦ НИКОЛА

СОКО М

1.

МИЛИЋ СЛАЂАНА

АКАДЕМИК

2.

ИВАНОВИЋ УРОШ

КОГА

2

КОЖЉАК  ЏЕЈЛА

ВОГОШЋА

3.

САКИЋ ДАВОР

БОРСА

3.

МИЛЕТИЋ МАРИЈА

БОРСА

3.

РИДВАН ЖОЉА

САРАЈЕВО

3.

ЗАДРО МОНИКА

БОРСА

-31

-32

1.

ЂУРИЦА ИГОР

БЕРКОВИЋИ

1.

МИЉАНИЋ НАТАЛИЈА

ЛЕОТАР

2.

ЂУРЂЕВАЦ ФИЛИП

АКАДЕМИК

2.

БРКАНИЋ ЕМА

БОСНА

3.

ВРАЖАЛИЦА АДНАН АЛИ

ЖЕЉЕЗНИЧАР

3.

ЗЕКО ЈОСИПА

ХОДОВО

3.

ТЕРЗИЋ ПЕЂА

КОДАК

3.

БАБИЋ АЗРА

САРАЈЕВО

-34

-36

1.

ЗЕЛЕНИКА МИРКО

БОРСА

1.

ВУКИЋЕВИЋ НАЂА

АКАДЕМИК

2.

ДИВЉАН ЛАВ

ФАМОС

2.

ДОБРАНИЋ МАРИЈА

БЕРКОВИЋИ

3.

МРДИЋ БЛАГОТА

ЛЕОТАР

3.

ДОМАЗЕТ АНДРИЈАНА

БЕРКОВИЋИ

3.

МИЛИЋ ЛАЗАР

ЛЕОТАР

3.

ИЛИЋ ГОРАНА

БЕРКОВИЋИ

-38

-40

1.

PATSIUK NIKITA  

УКРАЈИНА

1.

МИЛИЋ НЕВЕНА

ПАРТИЗАН КИК

2.

МИРКОВИЋ БОРИСАВ

СРПСКИ СОКО

2.

БАЈИЋ МИЈА

БИОКОВО

3.

ПЕРИШИЋ ЛУКА

ЦЕТИЊЕ

3.

3.

SELARU COSTIN

RUMUNIJA 

3.

-42

-44

1.

ВУЧУРЕВИЋ БОЖИДАР

ЛЕОТАР

1.

ШАКОТА КРИСТИНА

БЕРКОВИЋИ

2.

ЧАМО ИРФАН

МОСТАР

2.

РОГА ДИНА

БИОКОВО

3.

ШУТАЛО ТИХО

БОРСА

3.

ПЕЈАНОВИЋ АНА

ЛЕОТАР

3.

РАИЋ ДАНИЈЕЛ

БОРСА

3.

АДИЛОВИЋ НЕРМИНА

ТРАВНИК

-46

-48

1.

СПАИЋ СРЂАН

ЛЕОТАР

1.

ПРЕЛЕВИЋ ТЕОДОРА

МИЛЕНИЈУМ

2.

ОБЕРАН ДРАГАН

ЖУПА ДУБР.

2.

ХРЊИЋ АЗРА

ТРАВНИК

3.

ФАЛЕТАР ДАРИЈАН

БОРСА

3.

3.

ИВАНКОВИЋ ФИЛИП

БОРСА

3.

-50

-52

1.

SULCA   ADRIJAN

RUMUNIJA

1.

ВОЈИЧИЋ МИЛИЦА

АКАДЕМИК

2.

ЈОЗЕЉИЋ ИВАН

БОРСА

2.

3.

ГРАБУС ЕМИР

ТРАВНИК

3.

3.

ДЕРВИШЕВИЋ НИКОЛА

ЛЕОТАР

3.

-55

-56

1.

ЧАЂЕНОВИЋ ЂОРЂЕ

КОГА

1.

ВОЈЧИЋ МИЛИЦА

АКАДЕМИК

2.

ХАСАНОВИЋ БЕЊАМИН

БОСНА

2.

КОЛАРИЋ НИКОЛИНА

СОКО М

3.

ДИДЕНКО ВИЛАД

УКРАЈИНА

3.

АСАНОВИЋ МАЈА

ЛЕОТАР

3.

КРАЉЕВИЋ ЛУКА

БОСНА

3.

-60

+56

1.

ЦВИЈАНОВИЋ ИГОР

СРПСКИ СОКО

1.

ТОПИЋ ЈЕЛЕНА

ЛАКТАШИ

2.

КАРАМЕХМЕДОВИЋ ХАМЗА

БОСНА

2.

ВИТКОВИЋ ЈАЊА

ФАМОС

3.

МАРИЈАНЧЕВИЋ МАТЕЈ

БИОКОВО

3.

АЛЕКСИЋ ВАЛЕНТИНА

ХОДОВО

3.

МИЛАДИЋ  СИНИША

СОКО М

3.

ШУПИЋ САЊА

ЛЕОТАР

+60

1.

БАКИЋ СЛОБОДАН

ПАРТИЗАН  КИК

2.

ВРАЧАР ИГОР

ФАМОС

3.

ВЛАХОВИЋ НИКОЛА

КОГА

3.

ТАТИЋ ЧЕДОМИР









МЕМОРИЈАЛ „МИЛОШ МРДИЋ“ ЗА СТАРИЈЕ ПИОНИРЕ И ПИОНИРКЕ

ТРЕБИЊЕ 17.03.2013.

СТ. ПОНИРИ

КЛУБ

СТ.ПИОНИРКЕ

КЛУБ

-34

-32

1.

WITALI  TERENTYEV

UKRAJINA

1.

БРБОРИЋ НИКОЛИЈА

ЛАОТАР

2.

ПРЕЛЕВИЋ СТЕФАН

МИЛЕНИЈУМ

2.

3.

ЂУРЂЕВАЦ ФИЛИП

АКАДЕМИК

3.

3.

ЗОВКО ВЛАДО

БОРСА

3.

-38.

-36

1.

ВОЛАШ ДЕЈАН

ПАРТИЗАН КИК

1.

ВУКИЧЕВИЋ НАДА

АКАДЕМИКЛ

2.

КНЕЖЕВИЋ ВЛАДАН

ЛАКТАШИ

2.

STROEANA MARIA

ROMANIJA

3.

ЈОЗЕЉИЋ МАРИО

БОРСА

3.

ЈОЗЕЉИЋ АНТОНИЈА

БОРСА

3.

3.

МИЉАНИЋ НАТАЛИЈА

ЛЕОТАР

-42

-40

1.

РАДУ ВАСА

ПАРТИЗАН КИК

1.

ГАРДАШЕВИЋ ТАМАРА

АКАДЕМИК

2.

CHULKOV EVGENIJ

UKRAJINA

2.

ЗЕЛЕНИКА МАРИЈА

БОРСА

3.

ХУСЕНБЕГОВИЋ ЕДИС

БОСНА

3.

БИЛАС ЛУЦИЈА

БИОКОВО

3.

МАРКОВИЋ ДРАГАН

ЦРНОГОРАЦ

3.

РОГА ВАНЕСА

БИОКОВО

-46

-44

1.

ДИВЉАН ВУК

ФАМОС

1.

МАРКОВИЋ ТЕОДОРА

ФАМОС

2.

БЈЕЛИЦА МИЛОШ

ЛЕОТАР

2.

ПАВИЋ ПЕТРУЊЕЛА

ЖУПА ДУБР.

3.

СИМАНИЋ КРИСТИЈАН

ФАМОС

3.

ТАДИЋ ЖАНА

АКАДЕМИК

3.

ВУКИЋЕВИЋ ВУК

АКАДЕМИК

3.

МАКСУМИЋ МИЈА

БОРСА

-50

-48

1.

ЗОВКО ЈОЗО

БОРСА

1.

МИЛИЋ КРИСТИНА

АКАДЕМИК

2.

ТОМАС КАРЛО

БОРСА

2.

ПРЕЛЕВИЋ ТЕОДОРА

МИЛЕНИЈУМ

3.

ИВАНОВИЋ ЛУКА

КАДОКАН

3.

КУШИЋ СНЕЖАНА

СОКО М

3.

SULEA ADRIJAN

ROMANIJA

3.

МЕМИШЕВИЋ МЕЛДИЈАНА

БОСНА

-55

-52

1.

WLAD MAYBORDA

UKRAJINA

1.

VALVOZI ANDA 

ROMANIJA

2.

ПАШИЋ ЕКРЕМ

ТРАВНИК

2.

САМАРЏИЋ АНЂЕЛА

БЕРКОВИЋИ

3.

КРАЉЕВИЋ ЛУКА

БОСНА

3.

ХАЈРО СЕЛМА

БОСНА

3.

ЕЛЕЗ СТЕФАН

ФАМОС

3.

ГАРДАШЕВИЋ КАТАРИНА

ИГАЛО

-60

-56

1.

ГЕЗОВИЋ НИКОЛА

ОНОГОШТ

1.

ТОПИЋ ЈЕЛЕНА

ЛАКТАШИ

2.

ПАНДУРЕВИЋ ОГЊЕН

СЛАВИЈА

2.

БОЖОВИЋ ТЕОДОРА

СРПСКИ СОКО

3.

ЗЕЧЕВИЋ СТЕФАН

СОКОЛАЦ

3.

МИЛИЋЕВИЋ ВИОЛЕТА

ЛЕОТАР

3.

ГОЛИЈАНИН КРИСТИЈАН

ФАМОС

3.

ИЛИШКОВИЋ ЈОВАНА

СОКО М

-66

+56

1.

ШИМИЧИЋ КАРЛО

ТРАВНИК

1.

ФУРУНЏИЈА ЛОЛИТА

ВИТЕЗ

2.

ПРИТРЛ ПАТРИК

ДУБРОВНИК

2.

ПИШМО АМЕЛА

ШАМПИОН

3.

ВРАЊЕШ ДАДО

БИОКОВО

3.

ПЕРОШИНОВИЋ ТАМАРА

СРПСКИ СОКО

3.

ГОРДИЋ НЕБОЈША

СОКОЛАЦ

3.

ЖУТАЦ ЛАУРА

ЖУПА ДУБР.

-73

1.

СУФАЈ АДРИЈАН

ДУБРОВНИК

2.

ШЕ3КИЋ МУАМЕР

ТРАВНИК

3.

САМАРЏИЋ СТЕФАН

ЛЕОТАР

3.

ТОШИЋ МИРКО

СРПСКИ СОКО

+73

1.

ИВАНОВИЋ НИКОЛА

КОГА

2.

ГУДЕЉ ВАСИЛИЈЕ

ЛЕОТАР

3.

ШЕХОВИЋ АМОР

МОСТАР

3.

ЧЕВАРКАПА НЕБОЈША

СЛАВИЈА









 

МЕМОРИЈАЛ „МИЛОШ МРДИЋ“ ЗА KAДЕТЕ И КАДЕТКИЊЕ

ТРЕБИЊЕ 17.03.2013.

 

 

 

-50

КАДЕТИ

КЛУБ

-40

КАДЕТКИЊЕ

КЛУБ

1.

ПУТИЦА КАРЛО

ДУБРОВНИК

1

ГАРДАШЕВИЋ ТАМАРА

АКАДЕМИК

2.

ГУШИЋ МАРКО

АКАДЕМИК

2

ТАДИЋ ЖАНА

АКАДЕМИК

3.

ЗЕЛЕНИКА ИЛИЈА

БОРСА

3

3.

РАДУЛОВИЋ БРАНКО

ЛАКТАШИ

3

-55

-44

1.

ВЕСЕЛИНОВИЋ РАДОШ

ФАМОС

1.

БРКИЋ АНА МАРИЈА

ОЗРЕН

2.

ПУЉИЋ ПЕТАР

ДУБРОВНИК

2.

3.

ГУДЕЉ ЛУКА

ДУБРОВНИК

3.

3.

ЧОКЉАТ ЛУКА

ДУБРОВНИК

3

-60

-48

1.

МЕШИНОВИЋ НАСУЛ

ТРАВНИК

1

МИЛИЋ КРИСТИНА

АКАДЕМИК

2.

БЈЕЛИЦА САША

ФАМОС

2

ОБЕРАН ИВА

ЖУПА ДУБРОВ.

3.

ЧОЛАКОВИЋ АЛМИР

ЖЕЉЕЗНИЧ.

3

ГУГИЋ МАТЕА

ХОДОВО

3.

ВЕШОВИЋ МИЛОВАН

АКАДЕМИК

3

БАГАРИЋ МАРТА

ВИТЕЗ

-66

-52

1.

КОСТИЋ ЈОВАН

КОТОР

1

ПЕКОВИЋ ЈОВАНА

АКАДЕМИК

2.

РАИЧЕВИЋ НОВО

АКАДЕМИК

2

ЂУРЂЕВАЦ БОЖИЦА

АКАДЕМИК

3.

ШИМИЧИЋ КАРЛО

НОВИ ТРАВНИК

3

МИЛИЋ ЈОВАНА

ФАМОС

3.

СТОЈАК ФИЛИП

ВИТЕЗ

3

ЕЛЕЗ ИВАНА

ФАМОС

-73

-57

1.

МАКСУМИЋ РИЈАД

БОРСА

1

ОГРАШЕВИЋ СЕЛМА

ЛУКАВАЦ

2.

КОКОТ КРСТО

ЛЕОТАР

2

РОСУЉАШ МИЛИЦА

СРПСКИ СОКО

3.

ПОПИЋ ЂОРЂЕ

СРПСКИ СОКО

3

РАЈКОВИЋ ДИЈАНА

МИЛЕНИЈУМ

3.

САМАРЏИЋ МИХАЈЛО

БЕРКОВИЋИ

3

ИКИЋ ВЕДРАНА

СРПСКИ СОКО

-81

-63

1.

ЋУПИЋ ЛАЗАР

МИЛЕНИЈУМ

1

БОЖОВИЋ САРА

АКАДЕМИК

2.

ЧУЉАК АНТЕ

БОРСА

2

ТРИФКОВИЋ РУЖИЦА

СРПСКИ СОКО

3.

ЈАНКОВИЋ ЛУКА

МИЛЕНИЈУМ

3

3.

ХАЛИЛОВИЋ АЈДИН

ШАМПИОН

3

-90

-70

1.

ВИДАЧИЋ ВУК

ЛЕОТАР

1

РАЈКОВИЋ ЈЕЛЕНА

МИЛЕНИЈУМ

2.

БЈЕЛИЦА МИЛАН

СРПСКИ СОКО

2

КРИЈЕШТОРАЦ НАНА

МИЛЕНИЈУМ

3.

РАГУЖ МАТЕЈ

ДУБРОВНИК

3

ТОПИЋ ЈЕЛЕНА

ЛАКТАШИ

3.

ОМАНОВИЋ МИРСАД

ОЛИМП

3

БОШКОВИЋ ЈОСИПА

БОРСА

+90

+70

1.

КОВАЧЕВИЋ НЕДЕЉКО

ФАМОС

1

КАХРИМАНОВИЋ АМИНА

ТРАВНИК

2.

ЕЋИМОВИЋ ЂОРЂЕ

СОКОЛАЦ

2

СТОЗИНИЋ МАРИЈА

МИЛЕНИЈУМ

3.

РАЈИЋ МАРКО

ДУБРОВНИК

3

ЦЕРИЋ ЕМИНА

ТРАВНИК

3.

БУРАЗЕРОВ КЕНАН

САРАЈЕВО

3

НИКИЋ ЈОВАНА

ОНОГОШТ

МЕМОРИЈАЛ „МИЛОШ МРДИЋ“ ЗА ЈУНИОРЕ И ЈУНИОРКЕ

ТРЕБИЊЕ, 17.03.2013.

ЈУНИОРИ

КЛУБ

ЈУНИОРКЕ

КЛУБ

-55 КГ

44.КГ.

1.

1.

ТАДИЋ ЖАНА

АКАДЕМИК

2.

2.

ЦВИЈОВИЋ ДИЈАНА

АКАДЕМИК

3.

3.

3.

3.

-60

-48 КГ

1.

ЗУРОВАЦ АНДРЕЈ

СЛАВИЈА

1.

ЗУРОВАЦ МИА

СЛАВИЈА

2.

ПЕРИКТИКА ЗОРАН

ХОДОВО

2.

ГОГИЋ МАТЕА

ХОДОВО

3.

РАИЧЕВИЋ НОВО

АКАДЕМИК

3.

3.

ТОШОВИЋ ОГЊЕН

ВИШЕГРАД

3.

-66

-52

1.

СТОЈАК ФИЛИП

ВИТЕЗ

1.

РАМИЋ АЊА

ЛЕОТАР

2.

ПУЉИЋ МАТЕО

ХОДОВО

2.

ЂУРЂЕВАЦ БОЖИЦА

АКАДЕМИК

3.

БЈЕЛОВИЋ АЛЕКСАНДАР

ЛЕОТАР

3.

ПАЖИН КРИСТИНА

ХОДОВО

3.

ПЕЈАНОВИЋ ВУК

ЛЕОТАР

3.

ПЕКОВИЋ ЈОВАНА

АКАДЕМИК

-73

-57

1.

ГАРДАШЕВИЋ НИКОЛА

АКАДЕМИК

1.

БУТЕРИН КАРЛА

ДУБРОВНИК

2.

ГАРДАШЕВИЋ НЕБОЈША

АКАДЕМИК

2.

РАЈКОВИЋ ДАЈАНА

МИЛЕНИЈУМ

3.

МАРИЋ ПЕТАР

БОРСА

3.

БОЖОВИЋ САРА

АКАДЕМИК

3.

МАКСУМИЋ РИЈАД

МОСТАР

3.

-81

-63

1.

АЛЕКСИЋ ВИДАК

ЛЕОТАР

1.

РИКАЛО ИВАНА

ЛЕОТАР

2.

ЋУПИЋ ЛАЗАР

МИЛЕНИЈУМ

2.

ТОПИЋ НЕВЕНА

ЛАКТАШИ

3.

ЈАНКОВИЋ ЛУКА

МИЛ3ЕНИЈУМ

3.

3.

БЈЕЛИЦА МИРОСЛАВ

ФАМОС

3.

-90

-70

1.

НЕМЕТ БОРИС

КОТОР

1.

РАИЧЕВИЋ МАША

АКАДЕМИК

2.

ПЕКОВИЋ ЈОВАН

АКАДЕМИК

2.

РАЈКОВИЋ ЈЕЛЕНА

АКАДЕМИК

3.

РОВЧАНИН МИЛОШ

АКАДЕМИК

3.

БАБИЋ МИЛЕНА

ХОДБИНА

3.

ВУКАЈЛОВИЋ МЛАДЕН

СРПСКИ СОКО

3.

КРИЈЕШТАЛИЦА НАНА

МИЛЕНИЈУМ

-100

-78

1.

ШОПЧИЋ ВАСИЛИЈЕ

ВИШЕГРАД

1.

ЛОНЗА МАРА

ДУБРОВНИК

2.

ЖИВКОВИЋ МИЛОШ

МИЛЕНИЈУМ

2.

БОШКОВИЋ ЈОСИПА

БОРСА

3.

ПАЈИЋ ФИЛИП

СРПСКИ СОКО

3.

БАШИЋ АНА

БОРСА

3.

ЈОВАНОВИЋ МИЛОШ

ВИШЕГРАД

3.

+100 

+78

1.

ПАЈИЋ ФИЛИП

СРПСКИ СОКО

1.

СТОЖИНИЋ МАРИЈА

МИЛЕНИЈУМ

2.

ЛАЛАТОВИЋ ФИЛИП

АКАДЕМИК

2.

НИКИЋ ЈОВАНА

ОНОГОШТ

3

3.

3.

 

ИЗВЈЕШТАЈ СА ЏУДО ТУРНИРА „МИМОЗА 2013“ – ИГАЛО

ИЗВЈЕШТАЈ СА ЏУДО ТУРНИРА „МИМОЗА 2013“ – ИГАЛО

-освојене медаље-

 

Сребрне медаље :

  1. Ћузулан Иван -27 кг  ст.пионир
  2. Брборић Николија  -32 кг ст.пионирка
  3. Зотовић Дарко  -46 кг полетарац
  4. Спаић Срђан   -46 кг  мл.пионир
  5. Пејановић Ана   -44 кг  мл.пионирка

Бронзане медаље :

  1. Гордић марија – 40 кг ст.пионирка
  2. Вучуревић Божидар   - 46 кг мл.пионир
  3. Гудељ Василије   +66 кг  ст.пионир

 

На џудо турниру „Мимоза 2013“ – Игало, које је одржано 03.03.2013. године (недеља) у Игалу, учествовало је 40 клубова са преко 550 такмичара. Џудисти „Леотара“ освојили су 8 медаља.

ИЗВЈЕШТАЈ СА ЏУДО КУПА „Св.ВЛАХО 2013“- ДУБРОВНИК

ИЗВЈЕШТАЈ СА ЏУДО КУПА „Св.ВЛАХО 2013“- ДУБРОВНИК

-освојене медаље-

 

Златне медаље :

  1. Мрдић Благота  -34 кг мл.пионир
  2. Нинић Урош  - 42 кг ст.пионир
  3. Вучуревић Божидар   -46 кг мл.пионир
  4. Бјелица Милош   -46 кг ст.пионир

 

Бронзане медаље :

  1. Елез Војислав  -34 кг полетарци
  2. Спаић Срђан  -46 кг мл.пионир

 

Џудо куп „Св.Влахо 2013“ одржао се 17.02.2013. године (недеља) у Дубровнику, у организацији ЏК“Дубровник 1966“, гдје је учествовало око 400 такмичара млађих узрасних категорија из Хрватске, БиХ, Црне Горе и Словеније.

ИЗВЈЕШТАЈ СА ЏУДО КУПА „ТЕМЕРИН 2013“- ТЕМЕРИН

ИЗВЈЕШТАЈ СА ЏУДО КУПА „ТЕМЕРИН 2013“- ТЕМЕРИН

-освојене медаље-

 

 Златне медаље :

  1. Капор Никола  -66 кг кадет
  2. Рикало Ивана  -63 кг јуниорка

 

Џудо куп „Темерин2013“ одржао се 17.02.2013. године (недеља) у Темерину - Србија, у организацији ЏК“ТСК“, гдје је учествовало око 600 такмичара  из Србије, БиХ, Црне Горе, Мађарске, Румуније.

ИЗВЈЕШТАЈ СА ЏУДО КУПА „МЛАДОСТ ОПЕН 2013“- ПОДГОРИЦА

ИЗВЈЕШТАЈ СА ЏУДО КУПА „МЛАДОСТ ОПЕН 2013“- ПОДГОРИЦА

-освојене медаље-

 

 

 Бронзане медаље :

  1. Миљанић Наталија  -36 кг мл.пионирка
  2. Милићевић Виолета   -63 кг ст.пионирка
  3. Асановић Маја   +56 кг мл.пионирка
  4. Кокот Крсто  -66 кг  кадет
  5. Видачић Вук   -90 кг кадет

 

Џудо куп „Младост опен  2013“ одржао се 17.02.2013. године (недеља) у Подгорици ,гдје је учествовало око 500 такмичара  из Србије, БиХ, Црне Горе, Албаније, Хрватске.

ИЗВЈЕШТАЈ СА ЏУДО ТАКМИЧЕЊА „КУП ОСЛОБОЂЕЊА ПОДГОРИЦЕ“2012.

ИЗВЈЕШТАЈ СА ЏУДО ТАКМИЧЕЊА

„КУП ОСЛОБОЂЕЊА ПОДГОРИЦЕ“2012.

-освојене медаље-

Златна медаља :

  1. Елез Војислав   -34 кг полетарац

Сребрена медаља :

  1. Видачић Вук    +90 кг  кадет

Бронзане медаље :

  1. Мрдић Благота   -34 кг  мл.пионир
  2. Мрдић Благота   -34 кг  ст.пионир
  3. Милић Лазар    -34 кг полетарац
  4. Пејановић Вук  -66 кг  ст.пионир

На турниру је наступило преко 300 такмичара из 32 клуба из Црне Горе, БиХ, Србије, Македоније, Хрватске, Албаније...Такмичење је одржано 08.12.2012. године у Подгорици.

Izvještaj sa džudo turnira "Lika open 2012" Zagreb

Izvještaj sa džudo turnira "Lika open 2012" Zagreb
     -osvojene medalje-
Na Judo turniru "Lika open 2012" - Zagreb, takmičari Džudo kluba "Leotar" osvojili su slijedeće medalje :
Zlatna medalja :
1. Ninić Uroš   -38 kg  st.pionir
Srebrena medalja :
1. Vučurević Božidar   -42 kg  ml.pionir
Bronzane medalje :
1. Dunđerović Viktorija  -31 kg ml.pionir
2.  Spaić Srđan  -46 kg ml.pionir
3. Mišković Božo  +50 kg ml.pionir

 

Takmičenje je održano 02.12.2012. godine u Zagrebu, gdje je učestvovalo oko 450 takmičara iz 30 klubova.

ИЗВЈЕШТАЈ СА ЏУДО ТУРНИРА „13.НОВЕМБАР” – ЦЕТИЊЕ 2012.

ИЗВЈЕШТАЈ СА ЏУДО ТУРНИРА „13.НОВЕМБАР – ЦЕТИЊЕ 2012.

-освојене медаље-

 

Сребрена медаља :

  1. Спаић Срђан  -46 кг мл.пионир

 

Бронзане медаље :

  1. Елез Војислав -34 кг полетарац

 

Џудо турнир „13.новембар“ одржан је 04.11.2012. године у Цетињу. Учествовало је око 370 такмичара из 30 клубова.

ИЗВЈЕШТАЈ СА ЏУДО ТУРНИРА „BiH and Nippon” – САРАЈЕВО 2012.

ИЗВЈЕШТАЈ СА ЏУДО ТУРНИРА „BiH and Nippon” – САРАЈЕВО 2012.

-освојене медаље-

Златне медаље :

  1. Спаић Срђан -46 кг мл.пионир
  2. Рамић Ања  -52 кг јуниорка
  3. Рикало Ивана -57 кг јуниорка

Сребрена медаља :

  1. Гуровић Немања  -25 кг полетарац

 

Бронзане медаље :

  1. Шишковић Марко -36 кг полетарац
  2. Милићевић виолета  -52 кг мл.пионирка

 

Џудо турнир „BiH and Nippon“ одржан је 28.10.2012. године у Сарајеву. Учествовало је око 550 такмичара из 45 клубова.

Strana 1 od 2

<< Početak < Prethodna 1 2 Sledeća > Kraj >>